Napsali o osobníasistentce.cz

Erudia.cz: Sekretářka na dálku (10. 9. 2012)

Byznyspark.cz: Rozhovor o projektu osobníasistentka.cz (12. 7. 2012)

iPodnikatel.cz: Hledá se nejlepší virtuální asistentka (9. 5. 2012)

iPodnikatel.cz: Vyzkoušeli jsme za vás virtuální asistentku osobníasistentka.cz (2. 5. 2012)

Moje Gegy: Asistentka a důvod proč ji mít (21. 4. 2012)

iPodnikatel.cz: 10 otázek pro… Jana Laibla – profesionálního obchodního zástupce a spolumajitele společnosti osobniasistentka.cz (18. 4. 2012)

Český rozhlas Regina – Třináctka: Virtuální asistentky; Host: Jan Laibl spolumajitel firmy Osobní asistentka.cz (27. 3. 2012)

 

Jak objednat službu osobníasistentka.cz?

Pro objednávku služby osobníasistentka.cz stačí vyplnit tento formulář. Poté Vás budeme telefonicky kontaktovat ohledně aktivace služby.
Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné

Názor spokojených klientů

Daniela Pauknerová Daniela Pauknerová Poliklinika Pod Marjánkou

Osobní asistentka nám velmi pomáhá s telefonáty na pevnou linku v kanceláři, pokud jsme všichni mimo. Zajišťuje kompletní informační servis pro klienty polikliniky o lékařích, ordinačních hodinách, dovolených apod.

Jelikož jsem nyní na mateřské dovolené a pracuji převážně z domu, velmi tuto službu oceňuji. Stejně tak i kontrolu mých telefonních hovorů, které ne vždy mohu vyřídit. Se službami osobní asistentky je celá naše společnost velmi spokojená a proto ji vřele doporučujeme.

Channel Partners, s.r.o. Channel Partners, s.r.o. http://www.channel-partners.cz/

Služba Osobní asistentka je výborným nástrojem, jak zajistit našim obchodníkům administrativní zázemí - ať už se jedná o zpracování uzavřených smluv, přípravu objednávek nebo vyřizování hovorů, když jsou obchodníci na schůzkách. Asistentka vždy profesionálně hovor odbaví a zákazník má pocit, že se mu dostává kvalitních služeb a obchodníkovi tak leckdy ušetří čas, jelikož klientovi zodpověděla veškeré dotazy.

Miroslav Spousta Miroslav Spousta www.spoustaenergie.cz

Podnikám bez kamenné kanceláře a je obrovská úspora času, když mohu administrativu a drobné zařizování delegovat na někoho spolehlivého… Vystavování faktur, účetní evidence a podklady pro účetní, telefonování, vyřizování rutinních emailů, správa dokladů pro s.r.o., vedení kalendář. To všechno za mne dělá s minimálními náklady OA. Vřele doporučuji!

Viděli jste nás

Český rozhlas Regina iPodnikatel.cz Byznyspark.cz ERUDIA

Asistentka CZ, s.r.o.
Nademlejnská 606/3
19800 Praha 9 – Hloubětín
 +420 226 259 311
info@osobniasistentka.cz
IČ: 24166570
DIČ: CZ24166570
Obchodní podmínky