Napsali o osobníasistentce.cz

Erudia.cz: Sekretářka na dálku (10. 9. 2012)

Byznyspark.cz: Rozhovor o projektu osobníasistentka.cz (12. 7. 2012)

iPodnikatel.cz: Hledá se nejlepší virtuální asistentka (9. 5. 2012)

iPodnikatel.cz: Vyzkoušeli jsme za vás virtuální asistentku osobníasistentka.cz (2. 5. 2012)

Moje Gegy: Asistentka a důvod proč ji mít (21. 4. 2012)

iPodnikatel.cz: 10 otázek pro… Jana Laibla – profesionálního obchodního zástupce a spolumajitele společnosti osobniasistentka.cz (18. 4. 2012)

Český rozhlas Regina – Třináctka: Virtuální asistentky; Host: Jan Laibl spolumajitel firmy Osobní asistentka.cz (27. 3. 2012)

 

Jak objednat službu osobníasistentka.cz?

Pro objednávku služby osobníasistentka.cz stačí vyplnit tento formulář. Poté Vás budeme telefonicky kontaktovat ohledně aktivace služby.
Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné

Názor spokojených klientů

Daniela Pauknerová Daniela Pauknerová Poliklinika Pod Marjánkou

Osobní asistentka nám velmi pomáhá s telefonáty na pevnou linku v kanceláři, pokud jsme všichni mimo. Zajišťuje kompletní informační servis pro klienty polikliniky o lékařích, ordinačních hodinách, dovolených apod.

Jelikož jsem nyní na mateřské dovolené a pracuji převážně z domu, velmi tuto službu oceňuji. Stejně tak i kontrolu mých telefonních hovorů, které ne vždy mohu vyřídit. Se službami osobní asistentky je celá naše společnost velmi spokojená a proto ji vřele doporučujeme.

Channel Partners, s.r.o. Channel Partners, s.r.o. http://www.channel-partners.cz/

Služba Osobní asistentka je výborným nástrojem, jak zajistit našim obchodníkům administrativní zázemí - ať už se jedná o zpracování uzavřených smluv, přípravu objednávek nebo vyřizování hovorů, když jsou obchodníci na schůzkách. Asistentka vždy profesionálně hovor odbaví a zákazník má pocit, že se mu dostává kvalitních služeb a obchodníkovi tak leckdy ušetří čas, jelikož klientovi zodpověděla veškeré dotazy.

Miroslav Spousta Miroslav Spousta www.spoustaenergie.cz

Podnikám bez kamenné kanceláře a je obrovská úspora času, když mohu administrativu a drobné zařizování delegovat na někoho spolehlivého… Vystavování faktur, účetní evidence a podklady pro účetní, telefonování, vyřizování rutinních emailů, správa dokladů pro s.r.o., vedení kalendář. To všechno za mne dělá s minimálními náklady OA. Vřele doporučuji!

Jiří Rychnovský Jiří Rychnovský www.jirka-video.cz

„Služba osobníasistentka.cz mi nejvíce pomáhá s administrativou a je to skvělý nástroj pro dohledávání informací na internetu. Je dostupná od 8.00 do 19.00 hodin a když nemohu své hovory vyřídit sám, udělá to za mě a volající mají vždy pocit, že je o ně postaráno.“

Jan Tupý Jan Tupý obch. zástupce pro firemní zákazníky, Telefónica

„Oceňuji jednoduchost nastavení a poté prostě fungující přesměrování hovorů. Hlavně to, že VŽDY někdo telefon zvedne, i když já nemohu. Nechávám "svou" osobníasistentku také vyřizovat i drobnou administrativu a já mám tak více času na opravdovou práci.“

Daniel Syrový Daniel Syrový Finanční poradce, OSVČ

„Jako finanční poradce mívám hodně po sobě jdoucích jednání. osobníasistentka.cz mi nejen domlouvá termíny schůzek, ale vyřizuje i telefony, když já nemohu. O všem mě informuje SMSkou

a emailem. Říkám jim "sluníčka na telefonu" :-)“

Viděli jste nás

Český rozhlas Regina iPodnikatel.cz Byznyspark.cz ERUDIA

© 2015 osobniasistentka.cz | Facebook | Google+
webees.cz s.r.o.