free portfolio web templates

Co dokáže
Česká 
Virtuální asistentka?

nejste na byznys sami a po celý den máte k ruce parťáka!

Vyřídí Vaše hovory

Například po čtyřech zazvoněních se telefon přesměruje na Vaši asistentku a ta se představí tak, jak si předem domluvíte. Hovor zaznamená nebo dle instrukcí vyřídí za Vás.

Vyřiďte si hovory, když se to hodí Vám.
Už nikdy nepřijdete o žádného zákazníka.

virtuální asistentka a vyřizování hovorů
virtuální asistentka a organizace diáře

Potvrdí nebo přesune schůzky

Nechte asistentku ať Vám zorganizuje diář za Vás. Navíc získáte důvěryhodnou image u Vašich zákazníků. Zařídí hromadné schůzky (porady, pohovory...) a rezervuje místa setkání. Zorganizuje Vám i osobní záležitosti jako je třeba dovolená.

Věnujte se produktivnější činnosti.

Zbavte se administrativy

Přepis dat, korekce textů, vyhledávání kontaktů na internetu, průzkumy, třídění emailové komunikace, zajištění překladů a jakýkoli další úkol, který Vás napadne :)

Zadejte úkol a asistentka ho za Vás zpracuje.

virtuální asistentka a administrativa
virtuální asistentka z česka

Máte parťáka

Komunikace s Vašimi zákazníky nebo dodavateli. Domluví Vám pohovory zaměstnanců. Zadá Vaše faktury do účetního systému, nebo připraví podklady na jednání. Dokáže mluvit plynule anglickým jazykem.

Už nejste na byznys sami a máte parťáka po celý den k ruce. Od 8h ráno do 19h večer.

Podívejte se na video s čím pomáhá asistentka u našich klientů.

Jak to vůbec funguje

Kde sedí virtuální asistentka?

Je to živá asistentka :) Má své místo u nás v kanceláři. Komunikujete s ní přes telefon, email či ji můžete navštívit osobně. Kdykoli zavoláte nebo napíšete, je Vám k dipozici (po-pá 8-19h). Díky dvousměnnému provozu komunikujete se dvěma asistentkami, které dobře znáte. 

Jak ví, co má dělat?

Díky vlastnímu speciálnímu softwaru má asistentka všechny informace o Vás a Vašich postupech k dispozici. Kdykoli třeba zavolá Váš klient, systém jí poradí, jak se má představit a jaké kroky má vykonat. Vždy na začátku spolupráce si společně vytvoříte postupy a Vaše přání na plnění úkolů.  

Za co platím?

Platíte pouze ve chvíli, kdy pro Vás pracuje. Software přesně zaznamenává na jakém úkolu a jak dlouho asistentka pracuje, a to na přesnost jedné setiny vtěřiny. Tedy pokud potvrzovala schůzku, kterou máte na zítra, naúčtujeme Vám přibližně 15 vteřin, podle délky hovoru. Všechny požadavky vidíte i online.

Jak začít?

Každý klient je specifický a proto se nejprve pobavíme jak fungujete a kde vidíte prostor pro spolupráci. Sami také navrhneme, s čím Vám můžeme pomoci. Můžeme si jen zavolat nebo se potkat osobně. Nejčastěji Vám Asistentku do druhého dne přidělíme. Je to jednoduché.

osobní virtuální asistentka

V tomto videu Vám ukážeme, jaké schopnosti musí mít naše asistentka.

Asistentku máte vždy po ruce
díky zastupitelnosti celého týmu

5

LET ZKUŠENOSTÍ

600

ZÁKAZNÍKŮM JSME VYŘEŠILI SITUACI

75000

SPLNĚNÝCH ÚKOLŮ

Kolik by stála OsobníAsistentka.cz právě Vás?
Zanechte nám kontakt a my se Vám ozveme
s cenou přímo pro Vás.

Nezávazná poptávka  asistentky a ceny

40.000 Kč

Náklady na standardní asistentku v kanceláři jsou přinejmenším 40.000 Kč

3.500 Kč

U nás můžete mít svoji osobní asistentku již od 3.500 Kč měsíčně. Podle množství práce, kterou pro Vás asistentka vykoná.

Navíc získáte 
Dostupnost v čase 8-19h, konkrétní osobní asistentku, všechny telefonní a IT náklady, zákaznickou linku pro Vaše zákazníky, možnost online sledování řešení Vašich požadavků.

Jak to vzniklo :)

Psal se rok 2011, kdy jsme s mým kolegou a kamarádem Martinem vykonávali aktivně obchodní činnost. Zodpovědností nám přibývalo a my už to přestali stíhat. Byli jsme neuvěřitelně zapáleni pro náš byznys, ale prostě se mu nemohli naplno věnovat.

A tak jednou při jízdě autem Martina napadlo, že by to chtělo asistentku. S tou představou ze mě spadla obrovská tíha, ale zároveň by se odlehčila i naše peněženka. Asistentka totiž znamená: inzerci, pečlivý výběr, vybavení kanceláře a hlavně mzdu cca 20 000,-/měs. - a to, i když je zrovna na obědě.

A co takhle mít jednu, kterou budeme moci využívat společně, a platit jí jen za aktivní čas strávený nad prací? To byla naše první úvaha a motiv k tomu vymyslet unikátní systém osobních asistentek.

A dnes už osobní virtuální asistentky můžete využít i Vy.

Kolik by mě to stálo?

Chcete se o asistentce dozvědět více?

Vyplňte formulář  vpravo
nebo nám zavolejte na
 +420 226 259 311

Podívejte se do našeho zákulisí :)